Cesta: Datasheet PDF > Polovodičové Výrobce > G17WNILS-DC24 > G17WNILS-DC24 Datasheet
Datasheet PDF pro G17WNILS-DC24 výsledky vyhledávání
  • Část č.: G17WNILS-DC24
    Výrobce:
    GCC
    Teplota:
    Popis:
    Relay. Nominal voltage 24VDC. Resistance( -10%) 520W. Contact material AgMeO2. Contact arrangement 1 form W. Open.
    Velikost PDF: Kb PDF Strany: Page
    Koupit G17WNILS-DC24
DatasheetPDF nalezeno 1 PDF dokumenty odpovídající dotazu:
Datasheet ke stažení:
G17WNILS-DC24 PDF
Související část ne
  • G17WNILS-DC12 GCC
    Relay. Nominal voltage 12VDC. Resistance( -10%) 130W. Contact material AgMeO2. Contact arrangement 1 form W. Open.
  • G17WNILS-DC24 GCC
  • G17WNILS-DC6 GCC
    Relay. Nominal voltage 6VDC. Resistance( -10%) 28W. Contact material AgMeO2. Contact arrangement 1 form W. Open.