Pad: Datasheet PDF > Semiconductor Fabrikant > FK10VS-12 > FK10VS-12 Datasheet
Datasheet PDF voor FK10VS-12 zoekresultaten
  • Onderdeelnummer: FK10VS-12
    Fabrikant:
    Mitsubishi Electric Semiconductor
    Temperatuur:
    Beschrijving:
    HIGH-SPEED SWITCHING
    PDF Grootte: Kb PDF Pagina's: Page
    Kopen FK10VS-12
DatasheetPDF gevonden 1 PDF-documenten die overeenkomen met uw zoekopdracht:
Datasheet Download:
FK10VS-12 PDF
Verwante deel nr.
  • FK10VS-10 Mitsubishi Electric Semiconductor
    HIGH-SPEED SWITCHING
  • FK10VS-12 Mitsubishi Electric Semiconductor
  • FK10VS-9 Mitsubishi Electric Semiconductor
  • FK10VS10
    TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB
  • FK10VS12
    TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB
  • FK10VS9
    TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 450V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB