Path: Datasheet PDF > Semiconductor Manufacturer > IE2403SH > IE2403SH Datasheet
Datasheet PDF For IE2403SH Search Results
  • Part No: IE2403SH
    Manufacturer:
    International-Power-Sources
    Temperature:
    Description:
    DC/DC 1 watt converter. 3000 VDC isolation. 24 VDC input. Output voltage 3.3 VDC. Output current 300 mA.