Path: Datasheet PDF > Semiconductor Manufacturer > IE4805DH > IE4805DH Datasheet
Datasheet PDF For IE4805DH Search Results
  • Part No: IE4805DH
    Manufacturer:
    International-Power-Sources
    Temperature:
    Description:
    DC/DC 1 watt converter. 3000 VDC isolation. 48 VDC input. Output voltage 5.0 VDC. Output current 200 mA.