Μονοπάτη: Datasheet PDF > Semiconductor Κατασκευαστής > 1N5913BP > 1N5913BP Datasheet
Δελτίο pdf για 1N5913BP τα αποτελέσματα αναζήτησης
  • Δεν Μέρος: 1N5913BP
    Παραγωγός:
    MICROSEMI[Microsemi Corporation]
    Θερμοκρασία:
    Περιγραφη:
    Axial-Leaded Watt Zener Diodes
    PDF Μέγεθος: Kb PDF Σελίδες: Page
    Αγοράζω 1N5913BP
DatasheetPDF βρέθηκε 1 PDF έγγραφα ταιριάζουν με το ερώτημά σας:
Κατεβάστε το δελτίο:
1N5913BP PDF
Σχετικές μέρος δεν
  • 1N5913 MICROSEMI[Microsemi Corporation]
    SILICON WATT ZENER DIODES
  • 1N5913A EIC[EIC discrete Semiconductors]
    SILICON ZENER DIODES
  • 1N5913AP
    Zener Voltage Regulator Diode[Qual Data]
  • 1N5913B MOTOROLA[Motorola
    WATT ZENER REGULATOR DIODES 3.3-400 VOLTS
  • 1N5913B/D
    1 to 3 Watt Surmetic 40 Silicon Zener Diodes
  • 1N5913BG MICROSEMI[Microsemi Corporation]
    Axial-Leaded Watt Zener Diodes
  • 1N5913BP MICROSEMI[Microsemi Corporation]
  • 1N5913BRL Semiconductor
    Zener 3.0W
  • 1N5913BRLG ONSEMI[ON Semiconductor]
    DO−41 Surmetic Zener Voltage Regulators
  • 1N5913BTHRU1N5947B Motorola, Inc
    Zener Voltage Regulator Diodes 1? WATT
  • 1N5913BUR-1 Microsemi
    METALLURGICALLY BONDED GLASS SURFACE MOUNT WATT ZENERS
  • 1N5913C JGD
    1.5 W, silicon zener diode. Zener voltage 3.3V. Test current 113.6 mA. -2% tolerance.