Ścieżka: Datasheet PDF > Producent półprzewodnikowych > SMBJ75CA > SMBJ75CA Datasheet
Karta katalogowa PDF dla SMBJ75CA wyników wyszukiwania
  • Część nr: SMBJ75CA
    Producent:
    BYTES[Bytes]
    Temperatura:
    Opis:
    SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSORS
    PDF Rozmiar: Kb PDF Strony: Page
    Kupić SMBJ75CA
DatasheetPDF znaleziono 1 pasujących dokumentów PDF zapytanie:
Dane Download:
SMBJ75CA PDF
Powiązane Część nr
  • SMBJ7.0 General Semiconductor
    SURFACE MOUNT TRANSZORB?? TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
  • SMBJ7.0(C) Bytes
  • SMBJ7.0(C)A Bytes
  • SMBJ7.0A JGD[Jinan Gude Electronic Device]
    SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
  • SMBJ7.0A-13-F DIODES[Diodes Incorporated]
    600W SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
  • SMBJ7.0C BYTES[Bytes]
  • SMBJ7.0CA BYTES[Bytes]
  • SMBJ7.0CA-13-F DIODES[Diodes Incorporated]
  • SMBJ7.5 GE[General Semiconductor]
  • SMBJ7.5(C) Bytes
  • SMBJ7.5(C)A Diodes
    7.5V; 600mW surface mount transient voltage suppressor
  • SMBJ7.5A Taiwan Semiconductor Company,
  • SMBJ7.5A-13-F DIODES[Diodes Incorporated]