Μονοπάτη: Datasheet PDF > Semiconductor Κατασκευαστής > SMBR10100 > SMBR10100 Datasheet
Δελτίο pdf για SMBR10100 τα αποτελέσματα αναζήτησης
  • Δεν Μέρος: SMBR10100
    Παραγωγός:
    MEMT
    Θερμοκρασία:
    Περιγραφη:
    100 V, Schottky die
    PDF Μέγεθος: Kb PDF Σελίδες: Page
    Αγοράζω SMBR10100
DatasheetPDF βρέθηκε 1 PDF έγγραφα ταιριάζουν με το ερώτημά σας:
Κατεβάστε το δελτίο:
SMBR10100 PDF
Σχετικές μέρος δεν
  • SMBR10100 MEMT
    100 V, Schottky die
  • SMBR1040 MEMT
    40 V, Schottky die
  • SMBR1060 MEMT
    60 V, Schottky die