Ścieżka: Datasheet PDF > Producent półprzewodnikowych > SMBR10100 > SMBR10100 Datasheet
Karta katalogowa PDF dla SMBR10100 wyników wyszukiwania
  • Część nr: SMBR10100
    Producent:
    MEMT
    Temperatura:
    Opis:
    100 V, Schottky die
    PDF Rozmiar: Kb PDF Strony: Page
    Kupić SMBR10100
DatasheetPDF znaleziono 1 pasujących dokumentów PDF zapytanie:
Dane Download:
SMBR10100 PDF
Powiązane Część nr
  • SMBR10100 MEMT
    100 V, Schottky die
  • SMBR1040 MEMT
    40 V, Schottky die
  • SMBR1060 MEMT
    60 V, Schottky die