נתיב: Datasheet PDF > יצרן למחצה > SMBR10100 > SMBR10100 Datasheet
נתונים עבור PDF SMBR10100 תוצאות חיפוש
  • חלק לא: SMBR10100
    יצרן:
    MEMT
    טמפרטורה:
    תיאור:
    100 V, Schottky die
    PDF גודל: Kb PDF דפים: Page
    לקנות SMBR10100
DatasheetPDF PDF נמצאו 1 מסמכים מתאימים את השאילתה:
נתונים הורד:
SMBR10100 PDF
חלק לא קשורים
  • SMBR10100 MEMT
    100 V, Schottky die
  • SMBR1040 MEMT
    40 V, Schottky die
  • SMBR1060 MEMT
    60 V, Schottky die